Adana Yazıhane ve Ofis Taşımacılığı Yalova merkezli bir şirket olup Adana’nın bütün ilçelerinde yazıhane taşımacılığı hizmeti vermektedir.Yazıhane taşımacılığı öteki nakliyat türlerinden değişik olarak daha çok itina ve deneyim isteyen bir iştir. Zira ofisler bir işletmenin bütün bilgilerinin, kıymetli eşyalarının, kıymetli evraklarının bulunmuş olduğu yerlerdir. Ofisler şirketler için birer kale işlevi görür diyebiliriz.

Adana  yazıhane nakliyat firmaları dendiği süre Ömeroğlu Taşıma sektörde ismini duyurmuş ve her müşterisi tarafınca hatırlanan bir şirket olmuştur. Ömeroğlu  Yazıhane Nakliyat şirketi olarak hepimiz Adana içinde kent içi ve Adana haricinde kentler arası olmak suretiyle hizmet vermekteyiz.

A’dan Z’ye bir hizmet sunan Ömeroğlu Taşıma eşyalarınızın demontesi ( yazıhane mobilyalarının, ofiste bulunan klima ve beyaz eşyaların sökülmesi ), ambalajlanması, taşınması ve yeni adresinizde yeniden monte edilip düzenlenmesi işlemlerini sağlamaktadır. Böylelikle siz hiç bir iş ile uğraşmazsınız.

Ömeroğlu  Taşıma olarak yukarıda yazanlar haricinde okul taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Okullarda bulunan bütün malzemeleri yeni adresine eksiksiz bir halde taşıyoruz. Arşivlerin kolilenmesi, sıraların ve dolapların taşınması kısacası her şey tarafımızca yapılmaktadır.

Adana yazıhane taşımacılığı şirketi olarak hepimiz devamlı müşterisinin yanında olan firmayız. Bu bağlamda müşterilerimize