ev taşıma

Nakliyat Firmaları Sunduğu Hizmetler Nelerdir

Nakliyat firmaları müşterilerden gelen talepler doğrultusunda, onların isteklerini baz alarak taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmektedirler. Bu işlem gerçekleştirilirken belli bir prosedüre uyum sağlanarak, ekiple birlikte hareket edilmektedir. Her firmanın nakliyat firma hizmeti farklı olmakta, firmaların kendilerine göre kuralları ve yöntemleri bulunmaktadır. Burada en etkili yöntem müşterinin taşımacılık hizmetinden memnun kalması olmaktadır.

Nakliyat Firma Hizmetleri

İyi bir nakliyat hizmeti almak isteyenler, kaliteli hizmet veren nakliyat firmaları ile anlaşmak durumundadırlar. Nakliyat firmaları nakliyat hizmetlerinin yanı sıra depolama, taşıma, ev taşıma ve ücretsiz ekspertiz gibi hizmetleri de sunmaktadır.

Nakliyat firma hizmeti sunulurken belli bir süreç içerisinde ilerleme sağlanır. Bu süreçlerden ilki ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınacak olan eşyanın kontrol edilmesidir. İyi bir nakliyat firması ekspertiz ile hangi eşyaların taşınacağını, kaç parça eşya olduğunu yerinde tespit ederek bu doğrultuda uygun aracı belirler.

Taşıması yapılacak eşyaların kontrolü yapıldıktan sonra, gidilecek yolun uzaklığı, binada asansör olup olmadığı gibi durumlarda detaylandırıldıktan sonra nakliye ücreti belirlenir. Müşteri ücreti kabul ettiği takdirde taşınacak olan eşyaların garantisi yapılarak müşteriye güven aşılanır.

Nakliyat firmaları gerekli şartları belirttikleri sözleşmeyi müşteriye verirler. Müşteri tarafından detaylıca okunan sözleşme her iki tarafında imzasıyla onaylanır. Müşterinin güvenini kazanma hususunun yanında, kaliteli hizmetin de garantisi bu sözleşme ile verilmiş olur.

Konusunda uzman nakliye ekibi, pandemi şartlarını göz önünde bulundurarak tüm tedbirleri almış bir şekilde müşterinin istediği saatte eşyaların taşınacağı yerde olur. Müşteri ile yakın temas sağlanmazken, gerekli hijyen koşulları içerisinde eşyalar paketlenerek araca yerleştirilir.

Tam vaktinde gidilecek olan yerde olan nakliye aracı zaman konusunda da oldukça avantajlıdır. Nakliye ve taşıma konusunda profesyonel ekip, eşyaların paketlenmesi hususunda gösterdiği titizliği eşyaların yerleştirilmesinde de göstermektedir.

Paketlenen eşyalar tek tek açılarak herhangi zarar olup olmadığı kontrol edilir. Müşteriden onay alındıktan sonra nakliye ve taşımacılık işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Adana evden eve nakliyat olarak tüm eşyalarınız özenli bir şekilde taşınır. Kırılacak eşyalar ya da hassas eşyalar kategorisindeki her şey öncesinde belirlendiği için ayrı bir taşıma hizmeti kapsamına alınarak bir bakıma korumaya alınır. Bu nokta ambalajlama- paketleme kısmıdır ki; kullanılan ambalaj ürünlerinin tamamı profesyonel seçimlerdir. Günümüz şartlarına uygun olarak da her ambalajlama paketi kişiye özel, tek seferliktir.

Ambalaj ürünlerimiz; tek seferliktir, ürünler hem koruyucu özellikte hem de hijyen kurallarına uygundur. Ambalaj paketleri aynı zamanda tamamlayıcı destek ürünlerle kullanılır. Böylelikle eşya iki kere daha korunmuş olur. Bu noktada belirtmemiz gerekir ki; hassas eşya taşımacılığı konusunda tecrübem izde dikkat çekicidir. Gerekirse özel tasarlanmış taşıma kutularımız vardır. Strafor ve pıtpıt kullanımları ile de eşyaların korunaklılığı arttırılır.

Nakliye işlemlerinde taşıma kalitesi ne kadar önemliyse; işin fiyat kısmı da ayrı bir önem taşır. Zira bu ihtiyaç öğrenciyi de memuru da, yeni evlenecek çifti de kapsayabilmektedir. Taşıma ücretlerini etkileyen kriterlerden daha önce bahsetmiştik. Biz Adana ucuz nakliyat olarak; iyi ve kaliteli bir nakliyeden asla vazgeçmeden uygun nakliye yaklaşımını da uygulamaktayız. Bu avantajlarımız özellikle öğrencilerimiz için büyük alternatiftir.

Koli Taşıma ve Yerleştirme

Adana ev taşıma; nakliye esnasında taşınmaya hazır olan kolileri nakliye aracına taşırken istifleme şeklinde bir sistem uygulamaz. Eşyalar ağırlıklarına göre aracın uygun yerlerine yerleştirmesi yapılır. Koliler dizilirken kırılacak eşyalar kolisi ya da en ağır koliler şeklinde düzenlenerek yerleştirilir.

Nakliye hizmetimiz sırasında bizim personelimiz güler yüzlüdür, sorunsuzdur, ekipmanlar güvenilirdir, her türlü soruna karşı bir B planı vardır, hızlıdır, kararlıdır, sonuca hemen ulaşır. Bu açıdan firmamızdan hızlı ve güvenilir hizmeti almanız net bir sonuçtur. Ev Taşıma hizmetini sizlere en sunmaya devam edeceğiz.

Adana nakliyat firmaları prensiplerinde, önce kalite sonra güvenli çalışanlar gelir. Çünkü bizim işimiz güvenilirlik kazanma işidir gerek çalışanlarımız gerek yaptığımız hizmetle bunu size yansıtmak misyonunu taşıyoruz. Her zaman en iyi fırsatlarla en iyi koşullarla yanınızdayız.

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir